Vážení nájemci,

dovolte, abychom Vás informovali o aktuálním vývoji v rámci plánované rekonstrukce interiérů naší polikliniky. Nedávno jsme vás informovali o předběžném termínu zahájení prací na rekonstrukci interiérů, tedy přelom roku 2023/2024. Bohužel vám musíme oznámit, že dojde k posunu tohoto termínu. Přesto zůstává v platnosti termín pro rekonstrukci vstupů, tj. od března 2024 do dubna 2024, jak bylo původně stanoveno.

 

Rada města se rozhodla výběrové řízení na rekonstrukci interiérů zrušit. Důvodem je, že byl jediný uchazeč s nabídkou. Našim cílem je v příštích letech dát polikliniku dohromady a k tomu potřebujeme finanční prostředky.

Dobře vysoutěžená cena uvolní více prostředků na další investice do budovy. I proto plánujeme vypsání nového výběrového řízení, které umožní vybrat vhodného dodavatele pro tuto důležitou fázi projektu. Cílem je minimalizovat vliv rekonstrukce na běžný provoz naší polikliniky a také proto hodláme v novém výběrovém řízení upravit podmínky pro potenciální dodavatele. Věříme, že nové výběrové řízení s upravenými podmínkami přiláká širší fórum firem a nám se podaří vybrat tu nejkvalitnější firmu za vhodnou cenu. Ušetřené finance budou následně investovány do dalších úprav polikliniky, které jsou rozhodně potřeba. Po ukončení nového výběrového řízení si plánujeme vyhradit dostatečný čas na konzultace s Vámi ohledně plánovaných prací a případných úprav harmonogramu. Naší prioritou je zajistit, aby všechny strany byly informovány a měly možnost vyjádřit své potřeby a připomínky.

 

Omlouváme se za nepříjemnosti způsobené tímto posunem a děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této záležitosti. Pokud budete mít nějaké otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat:

Ing. Jindřich Žák, jednatel společnosti, 602 764 753, komercnidomy@komercnidomy.cz

Mgr. Martin Drápal, radní města, 603 537 383, martin@drapal.cz

 

 

S pozdravem

 

Ing. Jindřich Žák

jednatel společnosti